v dvoupokojovém apartmánu se zvláštním vchodem, kde je možnost až 7 lůžek.

Nachází se v Albrechticích v Jizerských Horách, poblíž Tanvaldského Špičáku.
Nacházejícího se v horní části Albrechtic na Mariánské hoře.

Pokoje jsou komfortně zařízeny dřevěným nábytkem a jsou laděny do teplých, příjemných barev. Na pokojích je vlastní koupelna s toaletou, samozřejmostí jsou šampóny, mýdla, toaletní papír a ložní prádlo (pouze v případě, že v našem pensionu chcete pobýt jen jednu noc, připočítáváme si k ceně 80,-Kč / osoba.Dále je samozřejmostí připojení na internet, v celém našem objektu přes wifi.

Celková maximální kapacita našeho pensionu je 30 lůžek, taktéž Vám můžeme nabídnout ubytování v protilehlém hotelu Mariánská hora, který už několikátým rokem provozujeme! Kapacitně dalších 35 lůžek ve 2 a 3 lůžkových pokojích, taktéž s možností přistýlky, dále 2 dvoupokojová apartmá s možností až 7 lůžek.

Společenská místnost

Pension Berounka je vybaven společenskou odpočinkovou místností s velkou plazmovou televizí (např. pro sportovní přenosy máme taktéž nadměrnou TV přímo v restauraci), pro zábavu nabízíme také stolní tenis a šipky,petanque, badminton a v neposlední řadě tolik našimi hosty oblíbený stolní fotbálek!

V prostorách pensionu je Vám dále k dispozici lyžárna, zahrada o rozloze 500 m2 s ohništěm, venkovní bazén parkoviště pro 20 vozů a v letních měsících přímo na našem pozemku malá ,,ZOO,, pro děti.

Slevy na ubytování

Náš pension poskytuje výrazné slevy na ubytování pro školy v přírodě a lyžařské výcviky (možno obsadit obě budovy)